רוצים לעבוד עם הטובים ביותר?

פנו אלינו לייעוץ

  תביעות ליקויי בניה

  תביעה בגין ליקויי בניה

  תביעות ליקויי בניה מתעוררות כאשר בעל נכס או גורם אחר טוען כי פרויקט בניה לא הושלם בצורה משביעת רצון או שישנם ליקויים בפרויקט שהושלם. תביעות אלו יכולות להיות כרוכות במגוון רחב של נושאים, לרבות ליקויי תכנון, ליקויי בנייה וליקויי חומרים. ליקויים אלו נובעים מטעויות או מחדלים בתכנון פרויקט בנייה. לדוגמה, אם בניין מתוכנן עם תמיכה מבנית לא מספקת, הוא עשוי להיות מועד לקריסה או כשלים מבניים אחרים. ליקויי תכנון יכולים לכלול גם נושאים הקשורים לתקנות בנייה ותקנות ייעוד.

  מה צריך לדעת על הגשת תביעות ליקויי בניה

  ליקויי בניה נובעים מטעויות או מחדלים בבניית פרויקט. לדוגמה, במקרה בו בניין בנוי מחומרים לא תקינים, הוא עשוי להיות רגיש לנזילות, עובש או בעיות אחרות. ליקויי בנייה יכולים להופיע גם כבעיות הקשורות בביצוע, כמו התקנה לא נכונה של מערכות אינסטלציה או חשמל, או כאשר משתמשים בחומרים הפוגמים במבנה עצמו כמו בניין אשר בנוי עם חומרי קירוי פגומים, בו קיימת אפשרות לדליפות. ליקוי בנייה נוסף הקשור לחומרים הוא שימוש בחומרים באיכות ירודה כגון שימוש בעץ או בטון לא תקני. תביעות ליקויי בניה יכולות להגיע ממגוון גורמים, לרבות בעלי נכסים, קבלנים, קבלני משנה, אדריכלים ומהנדסים. תביעות אלו יכולות להיות מורכבות ולכלול מגוון רחב של סוגיות משפטיות וטכניות.

  דגשים נוספים על תביעה נגד קבלן על ליקויי בניה

  להוכחת תביעות ליקויי בניה, על התובע להראות בדרך כלל כי קיים ליקוי בפרויקט הבנייה, כי הליקוי נגרם על ידי הנתבע וכי הליקוי גרם לנזקים. הנזקים יכולים לכלול את עלות התיקונים, אובדן הכנסה מדמי שכירות והפסדים כלכליים אחרים. תביעות ליקויי בניה יכולות להיפתר באמצעות משא ומתן, גישור או ליטיגציה. במקרים מסוימים, הצדדים יוכלו להגיע להסדר פשרה שיפתור את המחלוקת ללא צורך במשפט. במקרים אחרים, ייתכן שיהיה צורך לפתור את המחלוקת באמצעות תהליכים משפטיים ארוכים ויקרים. תביעת ליקויי בניה יכולה להיות מאתגרת, עם זאת, על ידי עבודה עם עורך דין ליקויי בנייה מנוסה כמו עורכת הדין אביבה קלר, תוכלו להגדיל את הסיכויים שלכם להגיע לתוצאה מוצלחת. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   דילוג לתוכן