רוצים לעבוד עם הטובים ביותר?

פנו אלינו לייעוץ

  עורך דין מיסוי מקרקעין

  עורך דין מס מקרקעין

  מיסוי מקרקעין מתייחס למיסים המוטלים על מקרקעין כמו קרקע ומבנים. גובה מס המקרקעין שעל בעל הנכס לשלם, נקבע לפי שווי הנכס. השווי המוערך נקבע על ידי השלטון המקומי ומתבסס על מספר גורמים, לרבות גודלו ומיקומו של הנכס, שווי השבחה כלשהי בנכס ותנאי השוק באזור. מיסוי מקרקעין הינו נושא מורכב, ועל כן יש להתייעץ עם עורך דין מיסוי מקרקעין שידאג לזכויות המגיעות לכם, למשל הוזלה במיסים או אף פטור מתשלום מס.

  עסקאות מקרקעין הן סבוכות ובעלות חוקים ותקנים רבים, בשל העלויות הגבוהות הכרוכות בהן, העסקאות לרוב מגיעות עם מיסים שונים בעלות גבוהה הנדרשים לשלם מסיבות שונות. המיסים השונים יכולים להיות קשים לניווט, אך בעזרת עורך דין מיסוי מקרקעין נעשה פשוט הרבה יותר להבנה והתמודדות. תחום מיסוי המקרקעין הוא אחד הנושאים המורכבים ביותר, שכן, כל עסקת מקרקעין חייבת במס מסוג מסוים בין אם מדובר במס שבח, במס רכישה או בהיטל השבחה.

  במה מסייע עורך דין מיסוי מקרקעין

  מיסי מקרקעין משולמים בדרך כלל מדי שנה ויכולים להוות הוצאה משמעותית עבור בעלי נכסים, במיוחד עבור אלו שבבעלותם מספר נכסים או נכסים באזורי מס גבוה. כתוצאה מכך, בעלי נכסים רבים מבקשים למזער את חובות המס שלהם על ידי ערעור, ניהול משא ומתן עם רשויות המיסוי המקומיות או עיסוק באסטרטגיות תכנון מס. עורכי דין למיסוי מקרקעין הינם עורכי דין המתמחים בייעוץ ללקוחות בענייני מיסוי מקרקעין, לרבות שומות ארנונה, ערעורים ומחלוקות. על ידי עבודה עם עורך דין מיסוי מקרקעין, בעלי נכסים יכולים למזער את חובות המס שלהם ולמקסם את התשואה הכספית שלהם. בנוסף לארנונה, עסקאות מקרקעין יכולות להיות חייבות גם בסוגים אחרים של מיסים, כמו מיסי העברה, המוטלים על העברת נכס מקרקעין ומתבססים בדרך כלל על מחיר המכירה של הנכס, או מיסי רווח הון, המוטלים על הרווח שמומש ממכירת מקרקעין ומתבססים על ההפרש בין מחיר המכירה לבסיס העלות של הנכס.

  סוגי מיסים בהם מטפל עורך דין מיסוי מקרקעין

  מס השבח, או מס רווחי הון, וכן מס הרכישה, שניהם מיסים אשר נגבים מהקונה או המוכר בעת ביצוע עסקת מקרקעין, ואילו היטל ההשבחה הוא מס אשר מוטל על בעל המקרקעין בשל אישור תכנית בניה המביאה להעלאה בשווי הנכס. עבודתו של עורך דין מיסוי מקרקעין, כלומר, עורך דין מקרקעין הבקיא בנושאי המיסוי בתחום, כוללת בין היתר מתן מידע על המיסים השונים החלים על הנכס בעת ביצוע העסקה, מתן ייעוץ במקרה ובשל המיסים, העסקה עצמה אינה תהיה משתלמת, וכן, עזרה במציאת פתרונות ודרכים על מנת להקטין את שווי המס המשולם, דחייתו, פריסתו, או ביטולו במקרים שונים המאפשרים זאת. על עורך הדין להיות מיודע ומעודכן בשינויים התכופים לתקנות הקשורות למיסים ולמקרקעין בכלל, וכן, לפעול במקצועיות על מנת למצוא את המסלול הטוב ביותר בו יוכל להוביל את הלקוח.

  משרד עו"ד המתמחה במיסוי מקרקעין

  עורכי דין למיסוי מקרקעין גם מתעדכנים בשינויים בחוקי המס ובתקנות העלולים להשפיע על לקוחותיהם. הם יכולים לספק הנחיות כיצד שינויים אלה עשויים להשפיע על השקעות נדל"ן ולעזור ללקוחות להתאים את האסטרטגיות שלהם בהתאם. עורך דין מיסוי מקרקעין ממלא תפקיד קריטי בסיוע לבעלי נכסים ומשקיעים לנווט בעולם המורכב של מיסוי מקרקעין על ידי מתן הנחיות לגבי שומות ארנונה, ערעורים, מחלוקות, תכנון מס וייצוג בבתי משפט. אם אתם בעלי נכס או משקיעים, חשוב לעבוד עם עורך דין שיכול לספק את הידע והמומחיות המיוחדים הדרושים בנושא.

  עבודה עם הטובים ביותר

  תחום מיסוי המקרקעין הוא מורכב ודורש ידע וניסיון רב, לכן, תמיד מומלץ לפנות לעזרתו של עורך דין מיסוי מקרקעין מנוסה ומקצועי שיוכל להוביל אתכם בהצלחה דרך נבכי החוק. במידה ואתם זקוקים לעורך דין מקרקעין לביצוע עסקאות מקרקעין, ולכל הקשור למיסי מקרקעין, משרד עורכי הדין של עורכת הדין אביבה קלר בקיא בתחום הנדלן והמקרקעין, ויודע ללוות את לקוחותיו נאמנה. המשרד מציע שירות איכותי ומוביל תוך מתן יחס אישי אדיב, מכבד ומתחשב. פנו עוד היום למשרד עורכי הדין לקבלת ייעוץ וליווי בכל נושאי הנדל"ן והמקרקעין.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
   דילוג לתוכן