רוצים לעבוד עם הטובים ביותר?

פנו אלינו לייעוץ

  אודות

  משרד עורכי דין אביבה קלר הוא משרד בוטיק המתמחה בתחומי הנדל"ן והמקרקעין.

  בראש המשרד עומדת עו"ד אביבה קלר, עורכת דין ונוטריון בעלת ותק של 10 שנות ניסיון בנושא נדל"ן ומקרקעין, אשר שימשה כראש צוות תביעות בחברת ביטוח מובילה, לאורך שנים רבות.
  במסגרת שנות עבודתה היא עסקה בניהול צוות משפטי וטיפלה בתביעות מורכבות.

  המשרד מעניק לכל לקוח שירות אישי ומקצועי תוך מתן תשומת לב לאינטרס הלקוח, ייצוגו בנחישות והתמדה, זאת על מנת להוביל לניצחון בכל תיק.
  צוות המשרד נחשב למנוסה, חרוץ ומיומן, אשר חושב מחוץ לקופסא, ומגיע לפתרונות משפטיים יצירתיים ויעילים ללא התפשרות על איכות השירות.
  למשרד ותק וניסיון רב בתחומי השירות שהוא מציע וילווה אתכם בצורה אדיבה ומקצועית בכל שלבי ההליך המשפטי.

  המשרד מעניק שירותים משפטיים שונים בתחום הנדל"ן והמקרקעין, ביניהם:

  • עסקאות מכר יד שניה, עסקאות רכישה מקבלן, עסקאות קומבינציה.
  • ייצוג בבתי משפט בתביעות ליקויי בנייה ובתביעות מקרקעין.
  • הסכמי שיתוף במקרקעין.
  • התחדשות עירונית (תמ"א 38).
  • הסגת גבול וסילוק יד במקרקעין.
  • סכסוכי שכנים וסכסוכים אזרחיים.
  • ליטיגציה.

  למה אנחנו

  זמינות ללקוח

  ניסיון בתחום המקרקעין

  הצלחה בתיקים מורכבים

  ייצוג וליווי אישי

  יחס חם ואישי

  הכרת גורמים מובילים בתחום

  רוצים לעבוד עם הטובים ביותר?

  פנו אלינו לייעוץ

   עורך דין לענייני מקרקעין

   עורך דין לענייני מקרקעין עוסק בסוגיות שונות ומגוונות של דיני מקרקעין. מלבד היותו הגוף המקשר והמחבר בין עסקאות רכישה, מכירה והשכרה, הוא פועל גם בנושאים כמו התחדשות עירונית, סילוק יד, הסגת גבול ועוד.

   עו"ד לענייני מקרקעין והתחדשות עירונית

   בפרויקטים של התחדשות עירונית כמו תמ"א 38 או פינוי בינוי, עורך דין לענייני מקרקעין אחראי על מתן הכוונה ותמיכה משפטית ללקוחות המעורבים בפרויקטים מסוג זה. עורכי דין אלו מסייעים ללקוחות לנווט בין הסוגיות המשפטיות המורכבות הכרוכות בהחייאת אזורים עירוניים. עורך הדין מספק מידע, כמו גם הנחיות לגבי תקנות ייעוד ושימוש בקרקע, סוגיות סביבתיות והסדרי מימון. בנוסף, עורך הדין מסייע ללקוחותיו בניהול משא ומתן עם העיריות והמועצות המקומיות ובעלי עניין אחרים כדי להבטיח שהפרויקט עומד בכל החוקים והתקנות הקיימות.

   משרד עורכי דין המתמחים במקרקעין

   עורך דין מקרקעין ממלא תפקיד חשוב גם בכל הקשור לעסקאות מקרקעין. הוא מסייע ללקוחות להעריך הזדמנויות השקעה פוטנציאליות, לסקור חוזי השקעה ולספק מידע בנוגע לכל השלכות מס ונושאים משפטיים אחרים. בנוסף, עורך דין לענייני מקרקעין מסייע ללקוחותיו בניווט סוגיות משפטיות מורכבות הכרוכות ברכישה או מכירה של נכסים, לרבות נושאי בעלות, חוזים והסדרי מימון. עורך דין מקרקעין מעניק ייעוץ וליווי משפטי ללקוחותיו לאורך כל תהליך העסקה, לרבות בנושאים של השלכות מס, הסדרי מימון וסוגיות משפטיות אחרות. בין לבין, עורך הדין מסייע ללקוחות בניהול משא ומתן עם גורמים אחרים המעורבים בעסקה. עבודה עם עורך דין מקרקעין מוסמך ומיומן בנושאים של התחדשות עירונית או כל עסקאות מקרקעין למיניהן, תבטיח שהאינטרסים שלכם מוגנים ושהעסקה תתנהל בצורה חלקה וללא כל קושי. אל תתמהמהו יתר על המידה וקבעו פגישת ייעוץ עם עורכת הדין אביבה קלר, עורכת דין לענייני מקרקעין המחזיקה בעשור של ניסיון וסיוע להמון לקוחות מרוצים בנושאי נדלן ומקרקעין.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן